Актори серіалаПростір (2015 – ...)
Знімальна група: Актори, Режисери, Продюсери, Сценаристи, Оператори, Композитор, Монтажери, Художники
Стівен Стрейт Steven Strait | ... | Jim Holden | 1. | |
Кес Анвар Cas Anvar | ... | Alex Kamal | 2. | |
Доминик Типпер Dominique Tipper | ... | Naomi Nagata | 3. | |
Вес Четхем Wes Chatham | ... | Amos Burton | 4. | |
Шохре Агдашлу Shohreh Aghdashloo | ... | Chrisjen Avasarala | 5. | |
Фрэнки Адамс Frankie Adams | ... | Roberta «Bobbie» W. Draper | 6. | |
Шоун Дойл Shawn Doyle | ... | Sadavir Errinwright | 7. | |
Кара Ги Cara Gee | ... | Camina Drummer | 8. | |
Томас Джейн Thomas Jane | ... | Joe Miller | 9. | |
Флоренс Ванида Фэйвр Florence Vanida Faivre | ... | Julie Mao | 10. | |
Чад Коулмен Chad L. Coleman | ... | Col. Frederick Lucius Johnson | 11. | |
Эндрю Ротилло Andrew Rotillo | ... | Diogo | 12. | |
Ник Тарабей Nick E. Tarabay | ... | Cotyar | 13. | |
Девід Стретейрн David Strathairn | ... | Commander Klaes Ashford | 14. | |
Франсуа Чау François Chau | ... | Jules-Pierre Mao | 15. | |
Террі Чен Terry Chen | ... | Dr. Praxidike «Prax» Meng | 16. | |
Елізабет Мітчел Elizabeth Mitchell | ... | Reverend Doctor Anna Volovodov | 17. | |
Берн Горман Burn Gorman | ... | Adolphus Murtry | 18. | |
Роза Гилмор Rosa Gilmore | ... | Dr. Lucia Mazur | 19. | |
Лінді Грінвуд Lyndie Greenwood | ... | Dr. Elvi Okoye | 20. | |
Джесс Салгейру Jess Salgueiro | ... | Chandra Wei | 21. | |
Джонатан Уитэйкер Jonathon Whittaker | ... | Sec-Gen Gillis | 22. | |
Стівен МакКарті Steven McCarthy | ... | Jakob | 23. | |
Ілайс Туфексіс Elias Toufexis | ... | Kenzo | 24. | |
Тед Атертон Ted Atherton | ... | Dr. Strickland | 25. | |
Надин Хайман Nadine Heimann | ... | Clarissa Mao | 26. | |
Леа Мэдисон Юнг Leah Madison Jung | ... | Mei | 27. | |
Мартін Роуч Martin Roach | ... | Admiral Souther | 28. | |
Патти Ким Patti Kim | ... | Carol Chiwewe | 29. | |
Зак Смаду Zach Smadu | ... | Fayez | 30. | |
Байрон Манн Byron Mann | ... | Admiral Nguyen | 31. | |
Джаред Харріс Jared Harris | ... | Anderson Dawes | 32. | |
Кайла Мадейра Kyla Madeira | ... | Felcia | 33. | |
Паоло Костанзо Paulo Costanzo | ... | Shed Garvey | 34. | |
Афіна Карканіс Athena Karkanis | ... | Octavia Muss | 35. | |
Натаниэл Макпарланд Nathaniel McParland | ... | Chike | 36. | |
Алдон Адэйр Alden Adair | ... | Staz | 37. | |
Чай Валладарес Chai Valladares | ... | Aide Diaz | 38. | |
Брок Джонсон Brock Johnson | ... | Grigori | 39. | |
Дэйли МакЛеод Dayle McLeod | ... | Leelee | 40. | |
Кріс Овенс Chris Owens | ... | Kolvoord | 41. | |
Майкл Беняєр Michael Benyaer | ... | Arjun | 42. | |
Анна Хопкінс Anna Hopkins | ... | Monica Stuart | 43. | |
Пол Шульц Paul Schulze | ... | Esai Martin | 44. | |
Джей Ернандеc Jay Hernandez | ... | Dimitri Havelock | 45. | |
Дженелл Уильямс Genelle Williams | ... | Tilly Fagan | 46. | |
Лола Глаудіні Lola Glaudini | ... | Captain Shaddid | 47. | |
Кевин Ханчард Kevin Hanchard | ... | Inspector Sematimba | 48. | |
Брайан Джордж Brian George | ... | Arjun Avasarala | 49. | |
Деніел Кеш Daniel Kash | ... | Antony Dresden | 50. | |
Мфо Коахо Mpho Koaho | ... | Private Travis | 51. | |
Конрад Пла Conrad Pla | ... | Colonel Janus | 52. | |
Карлос Гонзалес-Вио Carlos Gonzalez-Vio | ... | Cortazar | 53. | |
Nabil Ayoub | ... | Behemoth Tech | 54. | |
Лили Гао Lily Gao | ... | Nancy Gao | 55. | |
Колтон Стюарт Kolton Stewart | ... | David Draper | 56. | |
Набил Эль Хафиф Nabeel El Khafif | ... | Scotty | 57. | |
Кеон Александр Keon Alexander | ... | Marco Inaros | 58. | |
Крістен Гольден-Рід Kristen Holden-Ried | ... | Coop | 59. | |
Пітер Аутербрідж Peter Outerbridge | ... | Captain Martens | 60. | |
Тед Віттелл Ted Whittall | ... | Dr. Iturbi | 61. | |
Сабрин Рок Sabryn Rock | ... | Oshi | 62. | |
Грег Брайк Greg Bryk | ... | Lopez | 63. | |
Сара Аллен Sarah Allen | ... | Hilly | 64. | |
Дьюшэйн Уильямс Dewshane Williams | ... | Corporal Sa'id | 65. | |
Хамед Дар Adolyn H. Dar | ... | Pvt. Jed Trepp | 66. | |
Николь Стэмп Nicole Stamp | ... | Medical Tech | 67. | |
Дункан МакЛеод Duncan McLeod | ... | Mao Guard #3 | 68. | |
Джейн Моффат Jane Moffat | ... | Brothel Madam | 69. | |
Майкл Браун Michael Brown | ... | Lt. Lipson | 70. | |
Майкл Ксавьер Michael Xavier | ... | Thomas | 71. | |
Сара Митич Sara Mitich | ... | Gia | 72. | |
Вики Ким Vicki Kim | ... | Avasarala's Aide #2 | 73. | |
Джамал Грант Jamaal Grant | ... | Barbapiccola Captain | 74. | |
Томми Чан Tommy Chang | ... | Civilian | 75. | |
Хью Діллон Hugh Dillon | ... | Lt. Sutton | 76. | |
Рэйвен Дауда Raven Dauda | ... | Namono «Nono» Volovodov | 77. | |
Джайден Ноэль Jaeden Noel | ... | Katoa | 78. | |
Джефф Сеймур Jeff Seymour | ... | Korshunov | 79. | |
Брэндон Макгибон Brandon McGibbon | ... | Cohen | 80. | |
Ахмед Мустафа Ahmed Moustafa | ... | Grizzled Belter | 81. | |
Ері Міллен Ari Millen | ... | Stanni | 82. | |
Брэдли Гордон Bradley Gordon | ... | Kellan | 83. | |
Дэвид Томпа David Tompa | ... | Theo | 84. | |
Кристиан Потенза Christian Potenza | ... | Mason | 85. | |
Бриана Темплтон Briana Templeton | ... | Belter Waitress | 86. | |
Пауліно Нюнс Paulino Nunes | ... | Reverend Doctor Hector Cortez | 87. | |
Кунал Джагги Kunal Jaggi | ... | Pilot | 88. | |
Даниэль Чодри Daniel Malik | ... | Tatted Belter | 89. | |
Джастин Майкл Каррьере Justin Michael Carriere | ... | Angeletti | 90. | |
Джо Делфин Joe Delfin | ... | Heikki Sobong | 91. | |
Тенніс Барнетт Tannis Burnett | ... | Station Doctor | 92. | |
Graham Gauthier | ... | UNN Commander | 93. | |
Даррен Марсман Darren Marsman | ... | CPM #8 | 94. | |
Хамза Адам Isaiah Adam | ... | Tynan Crewman | 95. | |
Мэдисон Уолш Madison Walsh | ... | Campaign Manager | 96. | |
Tyler Blake Smith | ... | JPM Bodyguard | 97. | |
Кайл Гейтхаус Kyle Gatehouse | ... | Gaunt Belter | 98. | |
Эндрю Батчер Andrew Butcher | ... | RCE Guard #2 | 99. | |
Йатарт Бхатт Yatharth Bhatt | ... | Avasarala's Grandson #1 | 100. | |
Джунг-Юл Кім Jung-Yul Kim | ... | CPM #7 | 101. | |
Майкл Мюррэй Скрэтч Michael Murray Scratch | ... | Detective Cobb | 102. | |
Стивен Аллерик Steven Allerick | ... | Benji Draper | 103. | |
Тим Кэмпбелл Tim Campbell | ... | Beltran | 104. | |
Ryan Stanley | ... | Great Dane | 105. | |
Моусес Найарко Moses Nyarko | ... | RCE Guard #3 | 106. | |
Тед Лудзік Ted Ludzik | ... | Pock Mark | 107. | |
Райан Холлиман Ryan Hollyman | ... | UN Chief of Staff | 108. | |
Френсіс Фішер Frances Fisher | ... | Elise Holden | 109. | |
Кертис Караваджо Curtis Caravaggio | ... | Captain Malik | 110. | |
Янна МакІнтош Yanna McIntosh | ... | Captain Chandra Lucas | 111. | |
Рейчел Кроуфорд Rachael Crawford | ... | Admiral Pena | 112. | |
Крістен Хагер Kristen Hager | ... | Ade Nygaard | 113. | |
Алли Чунг Alli Chung | ... | Samantha Rosenberg | 114. | |
Аттикус Митчелл Atticus Mitchell | ... | Ensign Sinopoli | 115. | |
Натали Лисинска Natalie Lisinska | ... | Lt. Shaffer | 116. | |
Бенц Антуан Benz Antoine | ... | McCourt | 117. | |
Adriana Crivici | ... | RCE Guard #3 | 118. | |
Джон Капелос John Kapelos | ... | Ren | 119. | |
Морган Келлі Morgan Kelly | ... | Lt. Mancuso | 120. | |
Біллі Перрот Billy Parrott | ... | Senior Officer | 121. | |
Элисон Дж. Палмер Alison J. Palmer | ... | MCRN Deputy Minister | 122. | |
Анико Касаш Aniko Kaszas | ... | RCE Scientist on the Israel | 123. | |
Крэйг Генри Craig Henry | ... | Bouillotte Dealer | 124. | |
Еллісон Хоссак Allison Hossack | ... | Umea | 125. | |
Адриан Хьюз Adrian Hughes | ... | Nikil | 126. | |
Остин Страгнелл Austin Strugnell | ... | Comms Officer | 127. | |
Баррингтон Бигналл Barrington Bignall | ... | CPM #13 | 128. | |
Бруно Вердони Bruno Verdoni | ... | Carlos Davila | 129. | |
Dylan Brenton | ... | Black Sky OPA Leader | 130. | |
Алекс Вудс Alex Woods | ... | Victor Mesplede | 131. | |
Джаррет Райт Jarret Wright | ... | RCE Guard Liam | 132. | |
Адам Боген Adam Bogen | ... | Bizi Bitiko | 133. | |
Джереми Криттенден Jeremy Crittenden | ... | Medical Tech #2 | 134. | |
Jordan Dacol | ... | Katoa Hybrid | 135. | |
Бретт Райан Brett Ryan | ... | Cpl. Mole | 136. | |
Брайан Амман Brian Hamman | ... | Rutger Merc | 137. | |
Джефф Кларк Jeff Clarke | ... | Elder McCann | 138. | |
Фелиция Симон Felicia Simone | ... | Thug #1 Lida | 139. | |
Самора Смоллвуд Samora Smallwood | ... | UN Naval Attache | 140. | |
Джек Бирман Jak Birman | ... | Street Kid #2 | 141. | |
Кевин Клэйдон Kevin Claydon | ... | Edin | 142. | |
Обсса Ахмед Obssa Ahmed | ... | Belter Cell Guard | 143. | |
Мэтт Бойс Matt Bois | ... | UNN Lt. Nemeroff | 144. | |
Eli Martyr | ... | CPM #15 | 145. | |
Діана Бентлі Diana Bentley | ... | Sergent Grimes | 146. | |
Дж. Адам Браун J. Adam Brown | ... | Haggard Belter | 147. | |
Шон Баек Sean Baek | ... | Commander Kunis | 148. | |
Natalie Jantzi | ... | Perky Tech | 149. | |
Джонатан Коллар Jonathan Collard | ... | Mao Guard #2 | 150. | |
Ryan Maramieri | ... | Prospero Child | 151. | |
Трэйси Ференц Tracy Ferencz | ... | U.N. Advisor | 152. | |
Шомари Даунер Shomari Downer | ... | UNN Junior Officer | 153. | |
Валери Буагияр Valerie Buhagiar | ... | Melissa Suputayaporn | 154. | |
Шон Ахмед Shawn Ahmed | ... | Lieutenant Boyer | 155. | |
Райан Тернер Ryan Turner | ... | RCE Guard Eugene | 156. | |
Джин Юн Jean Yoon | ... | Captain Theresa Yao | 157. | |
Горан Стьепанович Goran Stjepanovic | ... | CPM #6 | 158. | |
Тиг Фонг Tig Fong | ... | Thug #2 Kaipo | 159. | |
Маркус Парило Markus Parilo | ... | Thierry | 160. | |
Джон МакДональд John MacDonald | ... | Maritan Marine | 161. | |
Мишель Александр Michelle Alexander | ... | Pizzouza Skipper | 162. | |
Джордан Дик Jordan Van Dyck | ... | Cpl. Dookie | 163. | |
Тара Рослинг Tara Rosling | ... | Officer Adams | 164. | |
Скотт Эджкомб Scott Edgecombe | ... | Dock Foreman | 165. | |
Брайан Френк Brian Frank | ... | RCE Guard #1 | 166. | |
Таттиона Джонс Tattiawna Jones | ... | Weapons Officer | 167. | |
Філіп Акін Philip Akin | ... | Craig | 168. | |
Россіф Сазерленд Rossif Sutherland | ... | Neville Bosch | 169. | |
Сіму Лю Simu Liu | ... | Lt. Paolo Mayer | 170. | |
Katerina Taxia | ... | Katlin | 171. | |
Kayla Culity | ... | Civilian #1's Daughter | 172. | |
Кеннет Велш Kenneth Welsh | ... | Franklin Degraaf | 173. | |
Сем Хантінгтон Sam Huntington | ... | Solomon Epstein | 174. | |
Кле Беннетт Clé Bennett | ... | Lieutenant Commissioner Thorsen | 175. | |
Джо Пінг Joe Pingue | ... | Captain McDowell | 176. | |
Энтони Гербрандт Anthony Gerbrandt | ... | Rock Hopper | 177. | |
Адам Сэвэдж Adam Savage | ... | Mission Specialist | 178. | |
Дэвид Чинчилья David Chinchilla | ... | Pilot | 179. | |
Chris Wilson | ... | Businessman | 180. | |
Гейдж Манро Gage Munroe | ... | Jefferson Errinwright | 181. | |
Девід Грін David Patrick Green | ... | Admiral | 182. | |
Дуайт Айрлэнд Dwight Ireland | ... | T.P. Mess Hall Medic | 183. | |
Колин МакКлин Colin McClean | ... | UN Assembly Delegate | 184. | |
Зак Вилла Zach Villa | ... | Maneo | 185. | |
Bola Aiyeola | ... | Older Voter | 186. | |
Adam D. Christie | ... | Scared Belter | 187. | |
Bauston Camilleri | ... | Street Kid #4 | 188. | |
Джуліан Річінгс Julian Richings | ... | Vargas | 189. | |
Аллен Кэн Allen Keng | ... | CPM #1 | 190. | |
Адам Уілсон Adam Kenneth Wilson | ... | Extreme Belter | 191. | |
Ana-Maria Alvarado | ... | Silje | 192. | |
Emma Laishram | ... | UN Aide | 193. | |
Джасай Чейз Оуэнс Jasai Chase Owens | ... | Felip | 194. | |
Mike Vitorovich | ... | Security Officer | 195. | |
Крістіан Бако Christian Bako | ... | Belter Commuter #1 | 196. | |
Джонатан Бенкс Jonathan Banks | ... | Executive Officer | 197. | |
Алекс Армбрустер Alex Armbruster | ... | CPM #14 | 198. | |
Кевин Банди Kevin Bundy | ... | Mormon | 199. | |
Энтони Грант Anthony Grant | ... | Wan | 200. | |
Алекс Харзі Alex Karzis | ... | Mateo | 201. | |
Сайрус Аазам Cyrus Aazam | ... | Geir | 202. | |
Alex Frankson | ... | Armoury Tech | 203. | |
Грейс Лінн Кунг Grace Lynn Kung | ... | Doris | 204. | |
Кріста Бріджес Krista Bridges | ... | Capt. Sandrine Kirino | 205. | |
Ален Ченоин Akotene Chanoine | ... | Ranhofer | 206. | |
Бретт Хёрд Brett Heard | ... | Belter Medic #2 | 207. | |
Ишан Моррис Ish Morris | ... | UN Deputy | 208. | |
Аиша Исса Ayisha Issa | ... | Matar Kubileya Leader | 209. | |
Ahmed Mesallati | ... | Shady Dude | 210. | |
Адриан Нгуйен Adrian Nguyen | ... | Riker | 211. | |
Jeffrey Snape | ... | Father Tom | 212. | |
Алекс Спенсер Alex Spencer | ... | Belter Commuter #1 | 213. | |
Лариса Стадничук Larissa Stadnichuk | ... | Prostitute Assassin | 214. | |
Алисия Тернер Alicia Turner | ... | ND Stunt Civilian #1 | 215. | |
Андреа Дрипол Andrea Drepaul | ... | Caitlyn | 216. | |
Laura Mayz | ... | Desperate Girl | 217. | |
Джофф Шовелл Geoff Scovell | ... | Refugee | 218. | |
Гадан Дип Сингх Gagan Deep Singh | ... | Champa | 219. | |
Ребекка Эпплбаум Rebecca Applebaum | ... | T.P. Med Bay Doctor | 220. | |
Меттью Беннетт Matthew Bennett | ... | Lt. Durant | 221. | |
Александра Кастілло Alexandra Castillo | ... | Captain Espinoza | 222. | |
Daniel Chichagov | ... | Young Voter #2 | 223. | |
Anna Pugach | ... | Emily | 224. | |
Клайд Уитхэм Clyde Whitham | ... | MCR Prime Minister | 225. | |
Ese Beaudoin-Borha | ... | AWP Worker | 226. | |
Бернадетт Кутюр Bernadette Couture | ... | Belter Marcher #1 | 227. | |
Карсон Дарвен Carson Durven | ... | Little Girl's Father | 228. | |
Билли Маклеллан Billy MacLellan | ... | Marama Brown | 229. | |
Дэрил Пэтчетт Daryl Patchett | ... | Proto Merc #2 | 230. | |
Брайан Биссон Brian Bisson | ... | Head Cop | 231. | |
Айзиа Роклифф Isaiah Rockcliffe | ... | Refugee Son | 232. | |
Даниел Мандич Danijel Mandic | ... | AK Guard | 233. | |
Эмили Никсон Emily Nixon | ... | Belter Security Guard | 234. | |
Эллисон Уилсон-Форбс Allison Wilson-Forbes | ... | Coms Officer | 235. | |
Чадвик Аллен Chad Allen | ... | Belter Pirate | 236. | |
Bradley Hamilton | ... | MVPD Officer | 237. | |
Dana Thody | ... | Female Marine | 238. | |
Дрю Вигевер Dru Viergever | ... | Victor Sohiro | 239. | |
Corey Wadden | ... | Tripoli X.O. | 240. | |
Дэниэл С. Гордон Daniel C. Gordon | ... | Young Voter #1 | 241. | |
Йен Агард Ian Agard | ... | Belter Commuter #2 | 242. | |
Бойд Бенкс Boyd Banks | ... | Coroner | 243. | |
Cody Schindermann | ... | Interrogator #1 | 244. | |
Майк Ч'ют Mike Chute | ... | Goth Assassin #2 (Hand Grenade) | 245. | |
Аеша Мансур Ayesha Mansur Gonsalves | ... | Nalida | 246. | |
Дуан Мюррэй Duane Murray | ... | Gero | 247. | |
Caleb Olivieri | ... | Hustler | 248. | |
Дакс Равіна Dax Ravina | ... | Comp#2 | 249. | |
Лиза Балкан Liza Balkan | ... | Woman | 250. | |
Дэмиен Ховард Damien Howard | ... | MCRN Med Tech | 251. | |
David Lapsley | ... | Martian Guard #1 | 252. | |
Майкл МакЛахлан Michael McLachlan | ... | Swarthy Refugee | 253. | |
Loreva Joy | ... | Nami | 254. | |
Келлі МакКормак Kelly McCormack | ... | Loftis | 255. | |
Chris River | ... | Melas | 256. | |
Дени Форрест Deney Forrest | ... | Secret Service Agent | 257. | |
Крис Джиллетт Chris Gillett | ... | Father Cesar | 258. | |
Dale R. Miller | ... | Fence | 259. | |
Джо Ронцетти Joe Roncetti | ... | Arum Lee | 260. | |
Брайан Дж. Грэхэм Brian J. Graham | ... | Angry Dockworker | 261. | |
Elisa Moolecherry | ... | Scientist | 262. | |
Майкл Орр Michael Orr | ... | CPM Officer | 263. | |
Lorenzo Damiani | ... | Farm Worker | 264. | |
Джарретт Шоу Jarrett Downey-Shaw | ... | Flunky Cop | 265. | |
Роберт Фултон Robert Fulton | ... | Station Engineer | 266. | |
Габриэль Грэм Gabrielle Graham | ... | Belter Prostitute | 267. | |
Ethan Hektor | ... | Young Miller | 268. | |
Даниэль Бургон Danielle Bourgon | ... | Dignitary | 269. | |
Дэррил Хиндс Darryl Hinds | ... | Chief | 270. | |
Kiril Mitev | ... | Belter Medic #1 | 271. | |
Dylan Bailey | ... | MVPD Officer | 272. | |
Heather Dicke | ... | Reporter | 273. | |
Р.Дж. Пэрриш R.J. Parrish | ... | Jorge Sohiro | 274. | |
Крэйг Варнок Craig Warnock | ... | Mission Commander | 275. | |
Кристофер Уидон Christopher Weedon | ... | Young Dockworker #1 | 276. | |
Ник Алачиотис Nick Alachiotis | ... | Blue Falcon Clerk | 277. | |
Блэр Йоханнес Blair Johannes | ... | CPM #11 | 278. | |
Конима Паркинсон-Джонс Konima Parkinson-Jones | ... | CPM #5 | 279. | |
Джейсон Вейнберг Jason Weinberg | ... | Crew Cut | 280. | |
Милтон Барнс Milton Barnes | ... | Nico | 281. | |
Колін Глейзер Colin Glazer | ... | Val's Husband | 282. | |
Патрис Генри Patrice Henry | ... | Mother With Baby | 283. | |
Колин Макферсон Colin MacPherson | ... | Captain Yvgeny | 284. | |
Эллора Патнаик Ellora Patnaik | ... | Ashanti | 285. | |
Тім Пост Tim Post | ... | Surly Belter Crewman | 286. | |
Пол Альмейда Paul Almeida | ... | UN Marine | 287. | |
Хамза Фуад Hamza Fouad | ... | Agatha King MP | 288. | |
Nolan Greenwald | ... | Mao Bodyguard #2 | 289. | |
Daniella Zappala | ... | Rana | 290. | |
Кевин Алвес Kevin Alves | ... | Deck Cadet | 291. | |
Дэниэл Крантц Dan Krantz | ... | Mormon Missionary | 292. | |
Пол Попович Paul Popowich | ... | Darren | 293. | |
Джамилла Росс Jamillah Ross | ... | Belter Woman | 294. | |
Питер Шолир Peter Schoelier | ... | Old Man | 295. | |
Кевин Видал Kevin Vidal | ... | Fred's Asst | 296. | |
Isaak Bailey | ... | Refugee Belter Kid | 297. | |
Райан Блэйкли Ryan Blakely | ... | Basia Merton | 298. | |
Роберто Кампанелла Roberto Campanella | ... | Dancing Creep | 299. | |
Катаем О’Коннор Kataem O'Connor | ... | Young Sematimba | 300. | |
Марси Т. Хаус Marci T. House | ... | Soledad | 301. | |
Бо Мартин Bo Martynowska | ... | Evita | 302. | |
Рехан Сулеман Rehan Suleman | ... | Colin | 303. | |
Джереми Биррелл Jeremy Birrell | ... | Reporter #2 | 304. | |
Джонатан Голдэппл Jonathan Goldapple | ... | Decorated MCRN Officer | 305. | |
Майкл Блейк Michael Blake | ... | Joon | 306. | |
Dave Lewis | ... | Star Helix #2 | 307. | |
Кріста Морін Krista Morin | ... | Rebecca Byers | 308. | |
Рик Гарсиа Ric Garcia | ... | Street Dealer | 309. | |
Филлип Сэмюэл Phillip Samuel | ... | Bug Eyes | 310. | |
Джордан Каннер Jordan Kanner | ... | OPA Leader | 311. | |
Итан Мускат Etan Muskat | ... | Aide | 312. | |
Джэми Робинсон Jamie Robinson | ... | Ganymede Station Rep | 313. | |
Сара Сар Sara Sahr | ... | Nurse | 314. | |
Роджер Шэнк Roger Shank | ... | Looter | 315. | |
Лесли Такеда Leslie Takeda | ... | Puking Diplomat | 316. | |
Laura Tremblay | ... | Belter Hottie | 317. | |
Халид Клейн Khalid Klein | ... | Agatha King Comms | 318. | |
Сидни Мейер Sydney Meyer | ... | Ensign Larson | 319. | |
Ngabo Nabea | ... | Young UNN Lieutenant | 320. | |
Меган Аллен Meghan Allen | ... | Tynan XO | 321. | |
Дж. Д. Ніколсен J.D. Nicholsen | ... | Golden Bough Leader | 322. | |
Патрік Стівенсон Patrick Stevenson | ... | Dock Master | 323. | |
Саймон Джирард Simon Girard | ... | Thin Man Assassin | 324. | |
Rick Parker | ... | Eros Straggler #1 | 325. | |
Dimitri Pavlakos | ... | CPM #10 | 326. | |
Стивен Фаррелл Stephen Farrell | ... | Scientist | 327. | |
Кайл Митчелл Kyle Mitchell | ... | Thoth Scientist | 328. | |
Adam Smith | ... | Mao Guard #4 | 329. | |
Джефф Теравайнен Jeff Teravainen | ... | Welsh | 330. | |
Стивен Яффи Steven Yaffee | ... | Roma | 331. | |
Шон Аффлек Sean Connolly Affleck | ... | Riot MP | 332. | |
Джонатан Гаевский Jonathan Gajewski | ... | Segundo Arriaga | 333. | |
Керри Гриффин Kerry Griffin | ... | UNN Tripoli Captain | 334. | |
Найл Сегуен Nile Seguin | ... | Clerk | 335. | |
Aaron Cunningham-Adegaboruwa | ... | Baby | 336. | |
Ted Jefferies | ... | Grimy Belter | 337. | |
Невен Пайкич Neven Pajkic | ... | Stunt Cop #3 | 338. | |
Крэйг Бурнатовский Craig Burnatowski | ... | Buyer | 339. | |
Джастин Гаевский Justin Gajewski | ... | Primo Arriaga | 340. | |
Спенсер Бирман Spencer Birman | ... | Street Kid #3 | 341. | |
Ронни Роу Ronnie Rowe | ... | Cameron Paj | 342. | |
Рэйвен Стюарт Raven Stewart | ... | Kiri Brown | 343. | |
Эмерсон Вонг Emerson Wong | ... | CPM #12 | 344. | |
Рут Чианг Ruth Chiang | ... | Mao Guard #6 | 345. | |
Уільям Йонг William Yong | ... | Shirtless Man | 346. | |
Джеймс Лафазанос James Lafazanos | ... | Belter #1 (Dealer) | 347. | |
Супиндер Врайх Supinder Wraich | ... | Talissa | 348. | |
Мария Сиргайннис Maria Syrgiannis | ... | MVPD Detective | 349. | |
Марвин Кэй Marvin Kaye | ... | Gambler | 350. | |
Steve Moxley | ... | Bike Trick Kid | 351. | |
Расселл Юень Russell Yuen | ... | Interrogator #2 | 352. | |
Робин Касянов Robin Kasyanov | ... | Belter Man | 353. | |
Esie Mensah | ... | Proto Merc #3 | 354. | |
Майкл Эйрс Michael Ayres | ... | Scirocco Commander | 355. | |
Дерек Барнс Derek Barnes | ... | Mao Guard #7 | 356. | |
Ванесса Джонсон Vanessa Matsui | ... | Val | 357. | |
Мадлен Симс-Фьюер Madeleine Sims-Fewer | ... | Refugee Woman | 358. | |
Питер Уильямс Peter Williams | ... | Santichai Suputayaporn | 359. | |
Питер Спенс Peter Spence | ... | Mormon Elder | 360. | |
Иван Ванис-Руис Ivan Wanis-Ruiz | ... | Martian Crewman | 361. | |
Саманта Мэдли Samantha Madely | ... | Belter Commuter #2 | 362. | |
Зеон Лі Zion Forrest Lee | ... | Inaros Chieftain | 363. | |
Maxim Respublicanschii | ... | Charlie | 364. | |
Джеймс Бінклі James Binkley | ... | Belter Shopkeeper | 365. | |
Матия Джакетт Matia Jackett | ... | Young Belter Girl | 366. | |
Хьюберт Бурдер Hubert Boorder | ... | Proto Merc #6 | 367. | |
Нелю Ханда Nelu Handa | ... | Outreach Counselor | 368. | |
Sean Arnfinson | ... | Boarder | 369. | |
John Kaye | ... | ND Stunt Civilian #2 | 370. | |
Пітер Міллер Peter Miller | ... | Bartender | 371. | |
Paige Williams | ... | Smiling Daughter | 372. | |
Тайлер Уильямс Tyler Williams | ... | Marco's Guard | 373. | |
Тим Мастерсон Tim Masterson | ... | George Cantor | 374. | |
Сет Мохан Seth Mohan | ... | Martian CEO | 375. | |
Pearl Sun | ... | Heavy Shuttle Scientist #1 | 376. | |
Тина Юнг Tina Jung | ... | Wasted Girl | 377. | |
Джеффри Уидон Jeffrey Weedon | ... | Young Dockworker #2 | 378. | |
Джастин Хауэлл Justin Howell | ... | Proto Merc #5 | 379. | |
Соруш Саиди Soroush Saeidi | ... | Heavy Shuttle Technician | 380. | |
Джон Чоу John Chou | ... | NSA Analyst | 381. | |
Карл Энг Karl Ang | ... | Pilot | 382. | |
Nicholas LePage | ... | Freaked Out Belter | 383. | |
Мэдисон Олдройд Madison Oldroyd | ... | Little Girl | 384. | |
Маркус Боубсич Marqus Bobesich | ... | Scruffy Guy | 385. | |
Марко Бьянко Marco Bianco | ... | Star Helix #1 | 386. | |
Моти Йона Moti Yona | ... | Belter Man | 387. | |
Ruben de Baat | ... | Young CPM #15 | 388. | |
Пітер Ян Peter Yan | ... | CPM #13 | 389. | |
Сара Схеффер Sarah Scheffer | ... | Dying Woman | 390. | |
Саймон Нортвуд Simon Northwood | ... | Proto Merc #4 | 391. | |
Том Фарр Tom Farr | ... | Belter Marcher #2 | 392. | |
Уэйн Даунер Wayne Downer | ... | Belter Bystander #2 | 393. | |
Kato Alexander | ... | Jianguo | 394. | |
Дэррил Флэтмэн Darryl Flatman | ... | Arms Trader | 395. | |
Kaden Jet May | ... | Melas | 396. | |
Demi Oliver | ... | Rico | 397. | |
Дэнни Во Danny Waugh | ... | Dr. Alaoui | 398. | |
Дрю Кэрримор Drew Carrymore | ... | Background, немає в титрах | 399. | |
Джейк Госден Jake Gosden | ... | Belter, немає в титрах | 400. | |
Марк Куіглі Mark Quigley | ... | Ganymede Refugee, немає в титрах | 401. | |
Graciela Martinez | ... | Medic, немає в титрах | 402. | |
Линдсей Кристофер Lindsay Christopher | ... | Medina Teen, немає в титрах | 403. | |
Мишель Рой Michelle Roy | ... | Angry Belter, немає в титрах | 404. | |
Дэниэл Абрахам Daniel Abraham | ... | Man on Eros, немає в титрах | 405. | |
Ty Franck | ... | Man on Eros, немає в титрах | 406. | |
Shailyn Griffin | ... | Eros Kid, немає в титрах | 407. | |
Шэйн Джарвис Shane Clinton Jarvis | ... | Police, немає в титрах | 408. | |
Джесси Гриффитс Jesse Griffiths | ... | UN Marine, немає в титрах | 409. | |
Хайди Матиевич Heidi Matijevic | ... | The Wife, немає в титрах | 410. | |
Huy Hao Tran | ... | UN Official, немає в титрах | 411. |