Актори серіалаАндор (2022)
Знімальна група: Актори, Режисери, Продюсери, Сценаристи, Оператори, Композитор, Монтажери, Художники
Дієго Луна Diego Luna | ... | Cassian Andor | 1. | |
Кайл Соллер Kyle Soller | ... | Syril Karn | 2. | |
Стеллан Скарсгард Stellan Skarsgård | ... | Luthen Rael | 3. | |
Женев О`Рейлі Genevieve O'Reilly | ... | Mon Mothma | 4. | |
Деніс Гоф Denise Gough | ... | Dedra Meero | 5. | |
Адріа Архона Adria Arjona | ... | Bix Caleen | 6. | |
Джейкоб Джеймс Бесвик Jacob James Beswick | ... | Attendant Heert | 7. | |
Варада Сету Varada Sethu | ... | Cinta Kaz | 8. | |
Фей Марсей Faye Marsay | ... | Vel Sartha | 9. | |
Ентон Лессер Anton Lesser | ... | Major Partagaz | 10. | |
Майкл Дженн Michael Jenn | ... | Supervisor Lagret | 11. | |
Роберт Еммс Robert Emms | ... | Supervisor Lonni Jung | 12. | |
Дэйв Чэпман Dave Chapman | ... | B2EMO | 13. | |
Elizabeth Dulau | ... | Kleya Marki | 14. | |
Чук Сибтайн Joplin Sibtain | ... | Brasso | 15. | |
Аластер Маккензі Alastair Mackenzie | ... | Perrin Fertha | 16. | |
Бронте Кармайкл Bronte Carmichael | ... | Leida | 17. | |
Нуф Макьюэн Noof Ousellam | ... | Corv | 18. | |
Кетрін Хантер Kathryn Hunter | ... | Eedy Karn | 19. | |
Док Браун Ben Bailey Smith | ... | Lieutenant Supervisor Blevin | 20. | |
Лі Росс Lee Ross | ... | Kloris | 21. | |
Алекс Фернс Alex Ferns | ... | Sergeant Linus Mosk | 22. | |
Muhammad Benseghaien | ... | Wilmon | 23. | |
Вілф Сколдінг Wilf Scolding | ... | Captain Vanis Tigo | 24. | |
Абин Галейя Abhin Galeya | ... | Salman Paak | 25. | |
Фіона Шоу Fiona Shaw | ... | Maarva Andor | 26. | |
Виктор Перес Victor Perez | ... | Rashi | 27. | |
Алекс Лоутер Alex Lawther | ... | Karis Nemik | 28. | |
Дункан Поу Duncan Pow | ... | Melshi | 29. | |
Люсі Расселл Lucy Russell | ... | Supervisor Grandi | 30. | |
Зубин Варла Zubin Varla | ... | Xanwan | 31. | |
Николас Мосс Nicholas Moss | ... | Lieutenant Keysax | 32. | |
Бен Майлз Ben Miles | ... | Tay Kolma | 33. | |
Ейдан Кук Aidan Cook | ... | Two Tubes | 34. | |
Antonio Viña | ... | Kassa | 35. | |
Ебон Мосс-Бакрак Ebon Moss-Bachrach | ... | Arvel Skeen | 36. | |
Гершвін Есташ мол. Gershwyn Eustache Jnr | ... | Taramyn Barcona | 37. | |
Крістофер Фейрбенк Christopher Fairbank | ... | Ulaf | 38. | |
Hubert Hanowicz | ... | Box Guard Left | 39. | |
Суле Рими Sule Rimi | ... | Lieutenant Gorn | 40. | |
Кингсли Амади Kingsley Amadi | ... | Box Guard Right | 41. | |
Ентон Саундерс Anton Valensi | ... | Box Guard #1 | 42. | |
Енді Серкіс Andy Serkis | ... | Kino Loy | 43. | |
Брайан Бовелл Brian Bovell | ... | Jemboc | 44. | |
Джеймс МакАрдл James McArdle | ... | Timm Karlo | 45. | |
Мартин Уэр Martin Ware | ... | Voice of God | 46. | |
Клеменс Шик Clemens Schick | ... | Ham | 47. | |
Нил Белл Neil Bell | ... | Time Grappler | 48. | |
Rasaq Kukoyi | ... | Birnok | 49. | |
Бен Фокс Ben Fox | ... | Table #2 | 50. | |
Гари Бидл Gary Beadle | ... | Clem Andor | 51. | |
Энди Гэтергуд Andy Gathergood | ... | Table #1 | 52. | |
Джозеф Дэвис Josef Davies | ... | Xaul | 53. | |
Том Рид Tom Reed | ... | Taga | 54. | |
Самсон Кокс-Вайнелл Samson Cox-Vinell | ... | Table #3 | 55. | |
Фод Симбо Fode Simbo | ... | Table #4 | 56. | |
Кіран О`Брайен Kieran O'Brien | ... | Pegla | 57. | |
Памела Номвете Pamela Nomvete | ... | Jezzi | 58. | |
Стив Морфью Steve Morphew | ... | Table #7 | 59. | |
Christopher York | ... | Night Shift #7 | 60. | |
Джек Донохью Jack Donoghue | ... | Night Shift #2 | 61. | |
Менса Бедьяко Mensah Bediako | ... | Zinska | 62. | |
Ромарио Симпсон Romario Simpson | ... | Night Shift #3 | 63. | |
Салман Ахтар Salman Akhtar | ... | Night Shift #1 | 64. | |
Джонатан Ганнинг Jonathan Gunning | ... | Night Shift #4 | 65. | |
Lola-Malini Raman-Middleton | ... | Alpha #1 | 66. | |
Малкольм Сінклер Malcolm Sinclair | ... | Colonel Yularen | 67. | |
Luiza Mesquita Maia | ... | Alpha #4 | 68. | |
Кевин Корнуолл Cavin Cornwall | ... | Alien Grappler | 69. | |
Алекс Блейк Alex Blake | ... | Flob | 70. | |
Imogen Ross | ... | Alpha #6 | 71. | |
Kamila Abdulhamidova | ... | Alpha #3 | 72. | |
Руперт Ванситтарт Rupert Vansittart | ... | Chief Hyne | 73. | |
Oliver Bodur | ... | Alpha #2 | 74. | |
Маргарет Клуні Margaret Clunie | ... | ведущая | 75. | |
Kimi Scholz | ... | Alpha #5 | 76. | |
Ли Дань Li Dan | ... | Corporal #1 | 77. | |
Нік Блад Nick Blood | ... | Corporal Kimzi | 78. | |
Джордан Лонг Jordan Long | ... | West-4 | 79. | |
Рон Кук Ron Cook | ... | Willi | 80. | |
Джейк Ламперт Jake Lampert | ... | West-3 | 81. | |
Ронак Патани Ronak Patani | ... | Officer #1 | 82. | |
Абрахам Попула Abraham Popoola | ... | North-1 | 83. | |
Лукас Бонд Lucas Bond | ... | Young Cassian | 84. | |
Фрайзер Ейрс Fraser Ayres | ... | East-1 | 85. | |
Dawn Sievewright | ... | Officer #2 | 86. | |
Richard Henderson | ... | North-3 | 87. | |
Едріан Роулінз Adrian Rawlins | ... | Doctor Rhasiv | 88. | |
Алекс Остин Alex Austin | ... | Officer #3 | 89. | |
Джошуа Хердман Josh Herdman | ... | Delivery Guard #1 | 90. | |
Эллиот Грин Elliot Greene | ... | Console Guard #1 | 91. | |
Joel Tony-buengo | ... | Officer #4 | 92. | |
Кенни Фуллвуд Kenny Fullwood | ... | Delivery Guard #2 | 93. | |
Пол МакЭван Paul McEwan | ... | Intake Warden | 94. | |
Мэтт Данкли Matt Dunkley | ... | Doctor Mullmoy | 95. | |
Джошуа Джеймс Joshua James | ... | Doctor Gorst | 96. | |
Річард Діллейн Richard Dillane | ... | Davo Sculdun | 97. | |
Леонардо Тайво Leonardo Taiwo | ... | Partisan | 98. | |
Форест Вітакер Forest Whitaker | ... | Saw Gerrera | 99. | |
Джимми Уокер Jimmy Walker | ... | Transpo Guard #1 | 100. | |
Тим Фарадей Tim Faraday | ... | Doorman | 101. | |
Caroline Green | ... | Bartender | 102. | |
Анна Рубен Anna Ruben | ... | Talking Head | 103. | |
Ли Бордман Lee Boardman | ... | Kravas | 104. | |
Стівен Вайт Stephen Wight | ... | Verlo | 105. | |
Стенлі Таунсенд Stanley Townsend | ... | Commandant Jayhold Beehaz | 106. | |
Девід Хейман David Hayman | ... | Chieftan | 107. | |
Ашек Ахтар Asheq Akhtar | ... | Fellow Prisoner | 108. | |
Latesha Wilson | ... | Gani | 109. | |
Ричард Кац Richard Katz | ... | Colonel Petigar | 110. | |
Belle Swarc | ... | Kerri | 111. | |
Мэттью Лайонс Matthew Lyons | ... | Dewi Pamular | 112. | |
Liam Cook | ... | Freedi Pamular | 113. | |
Гарри Антон Harry Anton | ... | Wandering Soldier | 114. | |
Мішель Дункан Michelle Duncan | ... | Roboda Beehaz | 115. | |
Luke Nunn | ... | Private #1 | 116. | |
Джоэль Моррис Joel Morris | ... | Private #2 | 117. | |
Элфи Тодд Alfie Todd | ... | Leonart Beehaz | 118. | |
Люк Бэйкер Luke Baker | ... | Running Soldier | 119. | |
Крис Риман Chris Ryman | ... | Door Sentry | 120. | |
Рагеван Васан Ragevan Vasan | ... | Attendant Felzonis | 121. | |
Люк МакГрегор Luke MacGregor | ... | Corporal #4 | 122. | |
Эппл Брук Apple Brook | ... | Neighbour | 123. | |
Billy Dunmore | ... | Galley Soldier #2 | 124. | |
Эллиот Бакстер Elliot Baxter | ... | Galley Soldier #1 | 125. | |
Роб Комптон Rob Compton | ... | Corporal #2 | 126. | |
Майкл Джеймс Michael James | ... | Tech Op #1 | 127. | |
Teresa Gotto | ... | Chandrilan Girl | 128. | |
Daniel Adeosun | ... | Tech Op #2 | 129. | |
Conor Deane | ... | Gunner #1 | 130. | |
Michael Akinsulire | ... | Soldier #1 | 131. | |
Питер Банкоул Peter Bankolé | ... | Astro-Traffic Control Officer | 132. | |
Йен Уайт Ian Whyte | ... | Vetch | 133. | |
Кіран Шах Kiran Shah | ... | Granik | 134. | |
Роджер Барклай Roger Barclay | ... | Captain Elk | 135. | |
Гетин Олдермен Gethin Alderman | ... | Executive Officer | 136. | |
Andrew Greaves | ... | Young Man | 137. | |
Гаррі МакІнтайр Harry McEntire | ... | Weapons Spec | 138. | |
Джолион Кой Jolyon Coy | ... | Imperial Officer | 139. | |
Катрина Нэр Katrina Nare | ... | Windi | 140. | |
Виктор Элли Victor Alli | ... | Pit #1 | 141. | |
Лайам Уэст Liam West | ... | Recon Soldier A | 142. | |
Хебе Бирдсолл Hebe Beardsall | ... | Pit #2 | 143. | |
Ник Престон Nick Preston | ... | Recon Soldier B | 144. | |
Беті Едні Beatie Edney | ... | Judge | 145. | |
Элис Хэйг Alice Tate | ... | Wife | 146. | |
Брэндон Бассир Brandon Bassir | ... | Bartender | 147. | |
Майк Куінн Mike Quinn | ... | Dewi | 148. | |
Глинн Притчард Glyn Pritchard | ... | Prosecutor | 149. | |
Гэвин Спокс Gavin Spokes | ... | Tenek | 150. | |
Дэмиэн Фаррелл Damian Farrell | ... | Freedi | 151. | |
Джозеф Аркли Joseph Arkley | ... | Husband | 152. | |
Х'ю Сакс Hugh Sachs | ... | Senator Dhow | 153. | |
Finley Glasgow | ... | Stekan Sculdun | 154. | |
Розалинд Халстэд Rosalind Halstead | ... | Runai Sculdun | 155. | |
Чайк Чан Chike Chan | ... | Console Guard #2 | 156. | |
Джеймс Куни James Cooney | ... | «Apostle» | 157. | |
Анил Гаутам Anil Goutam | ... | Senator Teenar | 158. | |
Элис Орр-Юинг Alice Orr-Ewing | ... | Senator Vivyn | 159. | |
Челси Эдж Chelsea Edge | ... | Ingenue | 160. | |
Патрис Найамбана Patrice Naiambana | ... | Older Senator | 161. | |
Alexander Bowman | ... | Class Mate | 162. | |
Andrew Greaves | ... | Young Man | 163. | |
Luiza Vallente | ... | Scout 4 | 164. | |
Nassie Barro | ... | Strong woman | 165. | |
Ник Оуэнфорд Nick Owenford | ... | Imperial Supervisor, немає в титрах | 166. | |
Сэм Шуббер Sam Shoubber | ... | Imperial Supervisor, немає в титрах | 167. | |
Ричард Прайс Richard Price | ... | Imperial Officer, немає в титрах | 168. | |
Мэриэн Лоренчик Marian Lorencik | ... | Prisoner, немає в титрах | 169. | |
Billy Mansell | ... | Prisoner, немає в титрах | 170. | |
Клеман Ости Clément Osty | ... | Prisoner, немає в титрах | 171. | |
Matthew Dale | ... | Ferrix Docker, немає в титрах | 172. | |
Alan D West | ... | Day Prisoner, немає в титрах | 173. | |
Стив Брантон Steve Brunton | ... | Prisoner, немає в титрах | 174. | |
Max E McCabe | ... | Prisoner Table #6, немає в титрах | 175. | |
Тони Маккарти Tony McCarthy | ... | Docker, немає в титрах | 176. | |
Дэвид Чун David Cheung | ... | West-2, немає в титрах | 177. | |
Кенни-Ли Мбанефо Kenny-Lee Mbanefo | ... | Prisoner, немає в титрах | 178. | |
Darren Sinden | ... | Resistance Local, немає в титрах | 179. | |
Кишор Бхатт Kishore Bhatt | ... | Prisoner, немає в титрах | 180. | |
Лекс Лэмпри Lex Lamprey | ... | Imperial Technician, немає в титрах | 181. | |
Нил Александр Смит Neil Alexander Smith | ... | Docker, немає в титрах | 182. | |
Jessica Wai Sum Tong | ... | Flute Player, немає в титрах | 183. | |
Daniel Rosenberg | ... | Office Worker, немає в титрах | 184. | |
Кристиан Ди Сиулло Christian Di Sciullo | ... | Prisoner Table #1, немає в титрах | 185. | |
Carlos Damasceno | ... | Prisoner, немає в титрах | 186. | |
Анастасия Забарчук Anastasia Zabarchuk | ... | Singing Lady, немає в титрах | 187. | |
Peter Watson | ... | Docker, немає в титрах | 188. | |
Тайрон Лав Tyrone Love | ... | Prisoner, немає в титрах | 189. | |
Dominic Weatherill | ... | Mudtrooper, немає в титрах | 190. | |
Barry Gingell | ... | Anto Kreegyr, немає в титрах | 191. | |
Rod Glenn | ... | Escaping Prisoner, немає в титрах | 192. | |
Jason Christopher | ... | Docker, немає в титрах | 193. | |
Марк Хокли Marc Hockley | ... | Prisoner, немає в титрах | 194. | |
Diego Barraza | ... | Citizen of Coruscant, немає в титрах | 195. | |
Yahya Baggash | ... | Street Vendor, немає в титрах | 196. | |
Тревор Уоттс Trevor Watts | ... | Prisoner, немає в титрах | 197. | |
Will Padfield | ... | Funeral Band Musician, немає в титрах | 198. | |
Mahesh Patel | ... | Prisoner, немає в титрах | 199. | |
Джанни Калькетти Gianni Calchetti | ... | Waiter #2, немає в титрах | 200. |