Новини про фільм (2010)

15 лютого 2021,  14:46 | Новини серіалів | Автор: Елена Стрельбицкая

Серіал «Ванда/Віжн» вивів поняття «пасхалка» та «мультивсесвіт» на новий рівень, згадавши в одній зі сцен 6 серії супергеройський фільм «Пипець», в якому зіграли обидві Ртуті Аарон Тейлор-Джонсон і Еван Пітерс.

Читати далі...
29 грудня 2020,  13:45 | Новини фільмів | Автор: Елена Стрельбицкая

У кожної місії є свої демони. З'явився трейлер загадкового військового бойовика «Повітряний бій» («Shadow in the Cloud»), в якому зірка фільмів «Пипець» Хлоя Грейс Морец повинна доставити важливий вантаж та... битися з монстром.

Читати далі...
25 листопада 2019,  18:11 | Новини серіалів

Стримінговий сервіс Netflix опублікував в мережі веселий трейлер супергеройського ситкому «Сусід», який по духу нагадує суміш фільмів «Пипець» і «Шазам».

Іспанський серіал «Сусід» («El vecino»), заснований на коміксах Сантьяго Гарсії та Пепо Переза, слідує за 30-річним Хав'єром (Кім Гутьєррес), який переживає не найкращі часи: у нього не вистачає грошей до кінця місяця, його бізнес футболок з демотивуючими слоганами не розвивається і його відносини з дівчиною Лолою (Клара Лаго) знаходяться в кроці від розриву. Як раптом на нього з неба звалюється іншопланетянин і перед смертю передає йому свої суперсили. Так Хав'єр стає місцевою сенсацією під кодовим ім'ям Титан.

На Netflix прем'єра 1 сезону серіалу «Сусід» відбудеться 31 грудня.

6 жовтня 2018,  18:36 | Новини зірок | Автор: Елена Стрельбицкая

Голлівудська актриса Хлоя Морец, яку незабаром можна буде побачити в горор-трилері «Суспірія», знялася в бунтарській фотосесії для жовтневого випуску американського журналу Flaunt.

Читати далі...
Рецензія на фільм «Пипець 2»
Возвращение героев
21 серпня 2013,  13:07 | Рецензії | Автор: redder

Лучший фильм про супергероев обзавелся продолжением! Х/ф «Пипец 2» уже вышел в прокат, и все поклонники первой части просто обязаны не пропустить вторую…

Оригинальный «Пипец», кто бы что не говорил, фильм оригинальный и самобытный. Он абсолютно заслуженно входит в десятку лучших фильмов, по версии автора этой рецензии. И в то же время не могу сказать, что ждал его сиквел с замиранием сердца. Скажу больше, до недавнего времени я считал, что продолжение одному из самых ярких фильмов 2010-го года не нужно и по натуре своей вредно. Как же приятно ошибаться в таких случаях. «Пипец 2» не просто хороший фильм, он еще и образцово показательный сиквел, абсолютно логично развивающий все основы заложенные в первой части. 

    Честно говоря, не рассчитывал, что все сложится так удачно. На протяжении всего времени с момента анонса я пребывал в полной уверенности, что «Пипец» законченное произведение, штучной выделки, и «поставка франшизы на поток» ни к чему хорошему не приведет.

Ситуацию нисколько не исправил выход рекламного трейлера. Было вроде бы, как и любопытно, но не покидало ощущение некой натянутости действия. Понятное дело я не знал тогда, как и вокруг чего будет строиться сюжет, где режиссер расставит акценты, каким образом (а вернее сможет ли) уведет свою постановку в сторону от откровенного трэша. Учитывая то место, которое занимал первый фильм в сердца вашего автора количество, таким образом, поставленных вопросов оптимизма сами понимаете, не добавляло. Все это венчает Джим Керри, которого я лично очень уважаю, облаченный в униформу весьма странного покроя, половину того самого рекламного ролика строит рожи привязанному к стулу толстому китайцу…

    А тут еще и рулевой проекта сменился. Режиссер первой части Мэттью Вон на этот раз ограничился чисто функциональной ролью продюсера, а за штурвал встал Джефф Уодлоу, о подвигах которого на ниве киноиндустрии я, на тот момент, ничего не слышал. В общем как понятно из всего вышеперечисленного поводов для беспокойства было более чем достаточно.

     Некоторую уверенность, что не все так плохо вселял то факт, что основной актерский состав сохранился. Аарон Джонсон (собственно Пипец), который успел поучаствовать в нескольких крупных проектах, вспомнить хотя бы «Анну Каренину» и Кристофер Минц-Пласс (не знаю как в российской версии, но в украинской его звали Падлюче Падло), снимающийся довольно много, но в основном в ролях второго плана, на местах. И главное, ну лично для меня конечно, Хлоя Морец в роли всенародной любимицы Убивашки. Она уже не такая няшная как в оригинале. Хлоя заметно повзрослела и находится сейчас, как и её героиня в том возрасте, который некоторые интеллектуалы называют переходным. Этот момент, кстати, является одним из сюжетообразующих. Не главным его звеном, разумеется, но все же важным, а та без преувеличения виртуозная манера подачи подростковых переживаний девушки, которой человека убить, что перчатки сменить в паре моментов заставляла вашего автора едва ли с кресла не упасть от смеха.

     О сюжете тем достойным людям, которые по какой-то непонятной для меня причине еще не видели фильм надо знать как можно меньше. Самое важное это то, что движение супергероев невольным основателем, которого стал Пипец (в миру Дэйв Лизевски) не просто сохранилось, но и набирает обороты, со скоростью снежной лавины. Люди в масках и дурацких костюмах буквально заполонили улицы, и такое чувство, что абсолютное их большинство потеряло связь с реальностью.

    Пипцу надоело быть одиноким рыцарем, и он решил влиться в команду, благо подобных «кружков по интересам» развелось в последнее время немало. «Справедливость навсегда» под предводительством полковника Звездно-полосатого (Керри) стало именно тем объединением.

    Минди Макриди (Убивашка), потеряв при трагических событиях отца, живет у своего опекуна Маркуса и пытается, как может, жить обычной жизнью пятнадцатилетней девушки. Получается понятно с переменным успехом, но она честно старается.

     И все бы было хорошо, если бы не одно большое «но». Там где наметился явный переизбыток супергероев, просто не могли, не появится суперзлодеи. Банда под предводительством совершенно слетевшего с катушек Криса Д’Амико тоже, кстати, потерявшего отца в первом фильме, терроризирует население и готовит какую-то пакость вселенского масштаба.

      Вот примерно так. И все о сюжете больше ни слова. Скажу лишь, что если он поначалу и покажется простым, то очень хорошо. Тогда те несколько действительно крутых поворотов будут еще круче. Ну конечно не настолько круче, что б затмить собой (и да я еще раз употреблю это слово) крутой экшен. Отлично поставленные трюки и поединки, перестрелки и массовые зарубы, лихие погони и ну, конечно же, выделим в отдельный подпункт брутальные выступления Матушки России (это псевдоним колоритнейшей злодейки, если кто не в курсе).

   «Пипец 2» образцовый сиквел не потому, что более широко открывает вопросы поставленные оригиналом, нет, тема, затронутая в первом фильме, раскрыта полностью и всесторонне. Во второй части нам показывают, а что бы случилось потом. И знаете все верно, именно так бы все и было, потому, что там герои просто действовали, не задумываясь ни о чем. Здесь же, Убивашка и компания повзрослели, к кому то осознание того, что за каждый свой проступок рано или поздно придётся ответить пришло само, кому то в достаточно грубой форме это объяснили, но дошло, в конце концов, до всех.

     Я знаю, многие считают дилогию о странном пареньке в водолазном костюме детским садом. Ну, каждому свое, конечно же, но просто мне удивительно, то, что мало кто за всеми этими дурацкого вида масками и оттопыренными наплечниками разглядел предельно реалистичную историю о таком мерзком понятии как равнодушие. Вернее не так, фильм о людях, которым не все равно, которые уж лучше сдохнут сами, чем будут просто стоять, и смотреть, как какой-то мерзавец творить свое черное дело.

     Именно поэтому я в свое время полюбил первый фильм, поэтому же я теперь люблю и второй. Ну и за Убивашку конечно же!

18 квітня 2010,  10:00 | Рецензії | Автор: brabus

Так, дійсно - я швидше-таки фанат Періс Хілтон, ніж Людини-павука, Фантастичної Четвірки або Супермена. Але це не тільки тому, що я бачив порнушку з Періс. Просто супергероям властиво в кінці фільму, лежачи на лопатках як слід розсердитися, зібрати останні сили, і з героїчним криком від душі садануть по ворогові напалмом звідкись залишилися суперсил. Власне цього і чекаєш від серії до серії, до цього звик.

Взагалі, більш явно все це драматичне відтягування на кінець було висловлено у мультиках про роботів, які я дивився на початку 90х. Чомусь зараз всі подумали про мультфільм «Суперкнига» (ті, хто не в курсі - це такий тошнотний мульт про червоного робота з хрестом на пузі, що переслідував біблійні теми), але я кажу про «Вольтрона - Захисника Всесвіту». Я був тоді ще дрібною шкільнотою, але вже тоді мені не давали спокою питання, наприклад - чому, коли Вольтрон охоплює - п'ять японців, керуючі їм зсередини, корчаться від болю, потіють і втрачають свідомість? Чому не зробити знову ту ж саме суперзброю, якою минулого разу за зовсім безглузду випадковістю, таки не вдалося добити Вольтрона? Чому Вольтрон використовує свій меч у самому-самому кінці бою, коли вже половина екіпажу спітніла і без свідомості? І так від серії до серії.

А ось ще про суперздатності: Хімен - хто-небудь бачив, як він перетворюється назад у принца Адама? Ось цікаво ж! А як Локк в Димка перетворюється?! Хоча ні, це вже не звідси.

Так от. Незважаючи на досить прохолодне моє ставлення до Супергеройських фільмів, яке ще більше охололо після перегляду «Хранителів», а потім злегка відтануло після «Супергеройського кіна», я не пошкодував часу на перегляд фільму «Надерти дупу».

Власне фільм розповідає про підлітка Дейва Лізевскі, який не маючи ніяких надздібностей, одягає на себе костюм супергероя і йде на нерівну сутичку зі злом. З жанром побаченого мені було визначитися дуже важко - з перших же хвилин фільм налаштував мене на те, що я дивлюся чергову тупу комедію з тупими підлітками, суперздатностями і миготящими там і сям цицьками. З цього мені було дивно бачити тут таких видатних акторів, як Марк Стронг і Ніколас Кейдж.

Приблизно до середини фільму, коли то там, то сям почали вибухати голови і відлітати кінцівки, я зрозумів, що фільм для перегляду я вибрав підходящий. Все, що відбувається на екрані мені чомусь було непередбачуваним, за інерцією чекаєш від героїв стандартних жанрових кліше, а кожен раз обламуєшся. Я навіть хвилюватися почав, злитися на «поганих» і радіти за успіхи «хороших». Фільм гармонійно поєднує і відмінний стьоб над всім тим, до чого ми звикли, і добрий трешевий бойовичок. Тут і соціальна драма про людей, які віддають перевагу скоріше пройти не втручаючись і не піднімаючи очей, коли комусь поруч потрібна допомога. І виходить, що в герої йдуть досить сумнівні кандидати - відчайдушний поліцейський, що жадає помсти за будь-яку ціну, загравшийся любитель коміксів про супергероїв і син, який хоче батьківського визнання.

Останні півгодини, в яких героїня дванадцятирічної Хлої Моретц трощили все і по-всякому - це просто шикарно. Шикарно і під шикарну музику. Я Хлою навіть на сайт до нас додав після цього. Маленька, спритна, з милою мордочкою - диво!

Ще хочу згадати про Кейджа - рідкісний випадок, коли я спостерігаючи за ним не згадував про індіанців. Чи у нього тут зачіска краща ніж зазвичай, не знаю.

Відмінне кіно, сьогодні ж перегляну його знову. І вам дивитися!