Форум

Тема: Смартфон

Форум > Общее > Разговоры о кино

Ivan90

2 июня 2023, 21:51

0 / 0 
Ivan90

2 июня 2023, 21:51

Привіт друзі! Вчора в мене перестав працювати смартфон, йому було вже років п'ять, я думаю він своє відслужив. Хочу купити новий, але не знаю який краще обрати. Порадьте мені якісний, та не дуже дорогий смартфон.

0 / 0 
Mark159 в ответ на Ivan90

2 июня 2023, 21:56

Привіт друзі! Вчора в мене перестав працювати смартфон, йому було вже років п'ять, я думаю він своє відслужив. Хочу купити новий, але не знаю який краще обрати. Порадьте мені якісний, та не дуже дорогий смартфон.
0 / 0 
Ivan90 в ответ на Mark159

2 июня 2023, 21:58

Я давно планував купити новий смартфон, але все відкладав дану покупку. Скажи, який саме смартфон ти собі нещодавно купив, та в якому інтернет-магазині? Можливо і мені такий підійде.

0 / 0 
Mark159 в ответ на Ivan90

2 июня 2023, 22:02

Смартфон Motorola G23 8/128GB Matte Charcoal https://zhuk.ua/smartfony/ який я купив в інтернет-магазині Жжук, вразив мене своєю якістю і функціональністю. Дизайн Matte Charcoal виглядає дуже стильно і сучасно.

Під час використання, я помітив, що його процесор працює досить швидко і беззастережно, що дозволяє відчувати себе комфортно під час використання різних додатків та ігор. Обсяг пам'яті 128GB є великим плюсом, оскільки дозволяє зберігати багато фотографій, відео та інших даних без необхідності в постійному очищенні пам'яті.

0 / 0 
Написать комментарий...
Написать комментарий...