Форум

Тема: Порадьте зубну лікарню

Форум > Общее > Разговоры о кино

ivanivanov

30 ноября 2022, 17:54

У мене вже другий день болить зуб. Розумію, що треба йти до лікаря, але ніяк не могу наважитися. Порадьте, будь ласка, гарну зубну лікарню, де добре та головне, не боляче лікують зуби.

0 / 0 
anna_griban в ответ на ivanivanov

30 ноября 2022, 20:48

А чи є взагалі такі стоматологічні лікарні, не не боляче лікують зуби. Я, наприклад, як тільки запах почую, який є у стоматологів, мені звідти бігти хочется. Навіть без звука бормашини.

0 / 0 
ivanivanov

30 ноября 2022, 20:51

Я читав, що зараз з'явилася нова стоматологічна послуга - лікування під седацією. Або, як ще це називають, лікування зубів уві сні. Думаю, може й мені спробувати. Заснув, проснувся - вже зуби усі полікували.

1 / 0 
Mark159

30 ноября 2022, 21:05

Можу порадити вам зубну лікарню https://premium-dent.com.ua/ , де дуже добре лікують зуби. Я теж боюся цієї процедури, але мені там лікували за один раз два зуби, й боляче не було.

До речі, там можна й лікувати або вирвати зуби уві сні. Анестезіолог введе вам наркоз, під час лікування ви будете підключені до моніторів, які слідкуватимуть за вашим станом.

Буває, що людина дуже боїться стоматолога, або має надмірно виражений блювотний рефлекс, або треба лікувати багато зубів - тоді й вдаются до цього методу.

0 / 0 
gallipka

21 декабря 2022, 09:58

Мені потрібна в Тернополі знайти стоматолога

0 / 0 
gogo

21 декабря 2022, 10:01

Без проблем, я можу це зробити. Дивіться ось вам не одна лікарня, а цілий перелік накращих за рейтингом та відгуками стоматологій у Тернополі https://top20.ua/tr/krasotazdorove/stomatologi.html Можете передивитись опис, глянути ціни та місце розташування. Я завжди на ТОП-20 шукаю подібні речі, бо тут можна знайти будь які послуги чи товари в різних містах.

0 / 0 
mega12

3 марта 2023, 08:58

Если болит зуб уже длительное время то ищите врача. Тем более сейчас современные методы лечение и лечить зубы совсем не больно. Если нужен врач для ребенка то могу вот этого детского стоматолога в Одессе порекомендовать, в этой клинике моим детям лечат зубы. Врачи настоящие профессионалы.

0 / 0 
InnaKovlina

13 марта 2023, 12:21

Я так само зараз шукаю хорошу клініку в Києві. Хочу записатись на чистку зубів

0 / 0 
Faina

14 марта 2023, 14:53

Це добре що ви так слідкуєте за своїми зубами

0 / 0 
Omnibus

15 марта 2023, 15:13

По іншому й не може бути! За зубами потрібен належний догляд. Лише в такому випадку вони будуть здоровими та білосніжними. А професійна чистка зубів є тому стовідсотковою запорукою. Я тау роблю двічі на рік і щоразу звертаюсь в клініку Q:clinic, яка практично в центрі Києва знаходиться.

0 / 0 
tally98

10 апреля 2024, 21:53

Порадьте хороших спеціалістів у Києві для встановлення вінірів.

0 / 0 
evan

11 апреля 2024, 00:09

Якщо ще актуально, можу порекомендувати клініку, де мені робили цю процедуру. Я звертався до Vix Clinic, і дуже задоволений результатом. Їхні фахівці мають великий досвід у цій галузі та пропонують широкий вибір матеріалів і дизайнів вінірів. Вони також докладають великих зусиль, щоб зробити процедуру якнайкомфортнішою для пацієнта. Рекомендую звернутися саме до них, якщо ви шукаєте де купити вініри на зуби.

0 / 0 
DavidR

11 апреля 2024, 07:34

В мене немає проблем з чисткою зубів: чищу грамотно, 2 рази на день. А от з карієсом проблеми. Якщо недорого, то можна звертатися до стоматології Міністерства оборони на Алмазова, 14.

0 / 0 
Написать комментарий...
Написать комментарий...