Форум
vaasilijpavlov

31 січня 2023, 23:59

Хочу на подарунок племінниці купити срібні сережки, в міських магазинах поганий вибір, можливо хтось в інтернеті десь замовляв?
0 / 0 
alexeevakat

1 лютого 2023, 23:43

На жаль ви маєте рацію, у магазинах вибору немає, самі шукали для доньки перші сережки у нас в місті, але відповідних так і не знайшли. Дивилися в інтернет і сподобався вибір у магазині Mimi-Silver, у них є дитячі срібні сережки гвоздиками, з англійскою петлею, вибору достатньо навіть знайдете у вигляді різнокольорового фрукта або квіточки. Наразі діє акція до дня закоханих, купуєте два вироби та 3 у подарунок, так що можете ще щось вибрати для коханої жінки.
0 / 0 
Faina

25 лютого 2023, 17:29

Я думаю, що дійсно краще пошукати в інтернеті та порівняти ціни заодно.

0 / 0 
Danira

26 лютого 2023, 13:43

Я хочу Вам порадити Ювелiрний iнтернет магазин Ювелірна карта, тут можна обрати сучасні сережки із золота та інші прикраси кращих українських виробників. Для мене наші вироби - найкращі, і вони ціняться по всьому світу. Прикраси протягом довгих років не втрачають свій шарм, зовнішній вигляд та цінність. Я собі багато золотих виробів купую, адже золото ніколи не втратить свою популярність.

0 / 0 
Neymarr

9 березня 2023, 21:14

А в меня племянница броши просит. Где покупаете бижутерию?

0 / 0 
Nestor

9 березня 2023, 22:24

Если не ювелирка, то можно в любом магазине покупать.

0 / 0 
Trembita

11 березня 2023, 01:12

Ну, я бы не сказала, что это так. Даже бижутерию надо покупать в надежных магазинах. Покупая где попало. вы не сможете гарантировать качество, а это ведь и наше здоровье. Я недавно броши в Розетке покупала. https://rozetka.com.ua/brooches/c4657944/ Там большой выбор и хорошее качество. Вещи не только надежно скреплены, но и сделаны из безопасных материалов. Купив в Розетке, вы не подарите племяннице троянского коня.

0 / 0 
Faina

15 березня 2023, 20:01

Я не купую біжутерію. Вже краще тоді обрати срібні сережки.

0 / 0 
Lera

15 березня 2023, 20:58

Я теж купую або золоті, або срібні прикраси. От нещодавно собі замовила гарні сережки зі срібла Лиман https://minimal.com.ua/product-category/all-earrings/attribute-forma-vstavki-oval/attribute-vid-s-1-kamnem/ , як же вони мені подобаються. Носити приємно та під все пасують. Дівчата, у магазині Minimal безкоштовна доставка на замовлення від 1500 грн, акції, знижки. Можете самі подивитися.

0 / 0 
InnaKovlina

27 березня 2023, 11:00

А я хочу замовти гарні золоті сережки і обручки шукаю.

0 / 0 
Rikka

27 березня 2023, 13:24

Купити сережки сьогодні не проблема. Хороший асортимент срібних прикрас знайдете в магазині Онікс.

0 / 0 
Написати коментар...
Написати коментар...