Розклад сеансівКінотеатр Планета (Хмельницький)

13 грудня, Середа
14:00
Ланцюговий пес
Червоний зал (Прем'єрний)
14:30
Кіборги
Червоний зал (Прем'єрний)
14:40
3D
Коко
Синій зал
16:00
За прірвою у житі
Червоний зал (Прем'єрний)
16:40
3D
Коко
Синій зал
16:50
Дихай
Червоний зал (Прем'єрний)
18:00
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
18:00
Хто в домі тато 2
Червоний зал (Прем'єрний)
18:50
Кіборги
Червоний зал (Прем'єрний)
19:10
Дихай
Червоний зал (Прем'єрний)
19:20
Коматозники
Синій зал
20:00
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
20:00
За прірвою у житі
Червоний зал (Прем'єрний)
20:00
21:00
Дихай
Червоний зал (Прем'єрний)
21:30
21:30
Коматозники
Синій зал
21:50
Ланцюговий пес
Червоний зал (Прем'єрний)
14 грудня, Четверг
10:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
10:10
10:20
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
12:10
Дихай
Синій зал
12:10
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
13:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
14:00
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
14:20
Кіборги
Синій зал
15:50
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
16:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16:30
3D
Коко
Синій зал
17:10
Ланцюговий пес
Синій зал
18:30
Кіборги
Синій зал
18:40
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
19:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20:40
Дихай
Синій зал
21:00
Дихай
Синій зал
22:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
15 грудня, П'ятниця
10:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
10:10
10:20
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
12:10
Дихай
Синій зал
12:10
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
13:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
14:00
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
14:20
Кіборги
Синій зал
15:50
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
16:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16:30
3D
Коко
Синій зал
17:10
Ланцюговий пес
Синій зал
18:30
Кіборги
Синій зал
18:40
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
19:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20:40
Дихай
Синій зал
21:00
Дихай
Синій зал
22:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16 грудня, Субота
10:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
10:10
10:20
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
12:10
Дихай
Синій зал
12:10
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
13:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
14:00
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
14:20
Кіборги
Синій зал
15:50
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
16:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16:30
3D
Коко
Синій зал
17:10
Ланцюговий пес
Синій зал
18:30
Кіборги
Синій зал
18:40
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
19:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20:40
Дихай
Синій зал
21:00
Дихай
Синій зал
22:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
17 грудня, Неділя
10:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
10:10
10:20
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
12:10
Дихай
Синій зал
12:10
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
13:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
14:00
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
14:20
Кіборги
Синій зал
15:50
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
16:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16:30
3D
Коко
Синій зал
17:10
Ланцюговий пес
Синій зал
18:30
Кіборги
Синій зал
18:40
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
19:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20:40
Дихай
Синій зал
21:00
Дихай
Синій зал
22:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
18 грудня, Понеділок
10:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
10:10
10:20
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
12:10
Дихай
Синій зал
12:10
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
13:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
14:00
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
14:20
Кіборги
Синій зал
15:50
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
16:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16:30
3D
Коко
Синій зал
17:10
Ланцюговий пес
Синій зал
18:30
Кіборги
Синій зал
18:40
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
19:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20:40
Дихай
Синій зал
21:00
Дихай
Синій зал
22:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
19 грудня, Вівторок
10:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
10:10
10:20
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
12:10
Дихай
Синій зал
12:10
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
13:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
14:00
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
14:20
Кіборги
Синій зал
15:50
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
16:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16:30
3D
Коко
Синій зал
17:10
Ланцюговий пес
Синій зал
18:30
Кіборги
Синій зал
18:40
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
19:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20:40
Дихай
Синій зал
21:00
Дихай
Синій зал
22:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20 грудня, Середа
10:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
10:10
10:20
Земля Тролів
Червоний зал (Прем'єрний)
12:10
Дихай
Синій зал
12:10
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
13:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
14:00
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
14:20
Кіборги
Синій зал
15:50
Мій улюблений динозавр
Червоний зал (Прем'єрний)
16:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
16:30
3D
Коко
Синій зал
17:10
Ланцюговий пес
Синій зал
18:30
Кіборги
Синій зал
18:40
Опівнічна людина
Червоний зал (Прем'єрний)
19:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)
20:40
Дихай
Синій зал
21:00
Дихай
Синій зал
22:00
3D
Зоряні війни: Останні джедаї
Червоний зал (Прем'єрний)