Новини про фільм (2013)

6 липня 2019,  19:31 | Новини фільмів | Автор: Елена Стрельбицкая

Сьогодні 6 липня, у світі відзначають Міжнародний день поцілунків, на честь чого ми згадуємо сім найромантичніших поцілунків в кінокар'єрі голлівудського серцеїда Леонардо ДіКапріо.

Читати далі...
26 березня 2019,  13:19 | Оновлення

Незабаром на великий український екран вийде комедія «Пустопляс» з Меттью МакКонахі у головній ролі.

За сюжетом кінострічки, наркозалежний на прізвисько Місячний Пес живе за своїми правилами і ніколи не враховує суспільні норми. Однак в його житті з'являється задача, яку він просто зобов'язаний виконати вчасно, щоб отримати спадок від своєї покійної дружини. Однак на його шляху до мети постійно трапляються неприємності, які заважають йому це зробити.

Головну роль Місячного Пса виконав Меттью МакКонахі. У фільмі також зіграли хіп-хоп співак Снуп Догг, Айла ФішерВеликий Гетсбі»), Зак ЕфронНайвеличніший шоумен»), Джона ГіллВовк з Уолл-стріт»). Режисером та сценаристом фільму виступив Хармоні Корін.

В український прокат картина «Пустопляс» вийде 4 квітня.

28 вересня 2018,  20:03 | Новини серіалів | Автор: Елена Стрельбицкая

Телеканал The CW щойно опублікував у мережі офіційний трейлер 2 сезону своєї скандальної драми «Династія».

В трейлері харизматична спадкоємиця енергетичної імперії Феллон Керрінгтон (Елізабет Гілліс) влаштовує грандіозну вечірку в дусі 1920-х років і «Великого Гетсбі» на честь 100-ї річниці з дня заснування мультимільярдної компанії своєї сім'ї Carrington Atlantic. Тим часом розколота сім'я щосили намагається піднятися з попелу, щоб заново визначити себе, поки на світ виходять їхні минулі помилки та створюються нові союзи.

«Династія» повертається на екрани 13 жовтня за українським часом.

Рецензія на фільм «Великий Гетсбі»
...самые долгие два часа в кино жизни...
9 вересня 2013,  13:03 | Рецензії | Автор: Александр Лысенко

Х/ф «Великий Гэтсби» - второй фильм творческого союза режиссера База Лурмана и Леонардо Ди Каприо и самые долгие два часа в кино жизни Вашего покорного слуги…

Давайте сразу определимся – кино получилось качественное. Актеры подобраны отличные, видеоряд великолепен, хореография местами такая, что дух захватывает (ничего потрясающего воображение там, конечно, нет, но фишка со смешиванием колорита начала двадцатого века и современной музыки скажем так, небезынтересна).

Проблема у фильма ровно одна. Или стоп, не так. Проблема не в фильме, а в (как бы это помягче выразиться) в ослоумии Вашего рецензента. Если бы при просмотре рекламного трейлера и при прочтении пусть и не многочисленных, материалов, которые сопровождали рекламную кампанию фильма он (то бишь я) сделал правильные выводы, а до этого расставил грамотно личные приоритеты, как знать, возможно, все бы сложилось иначе. Ваш автор, скорее всего сейчас описывал сумасшедшие погони и драки шестой части киносериала «Форсаж», а «Гэтсби» вполне вероятно обошел бы меня стороной. И сейчас я попытаюсь внятно объяснить почему.

Любое мнение, как позитивное, так и негативное складывается по моему разумению из нескольких составляющих. В смысле любой продукт мы оцениваем с помощью неких устоявшихся, а где то и установленных законом норм. К примеру, у любого блюда, поданного ли в ресторане, или приготовленного лично есть четыре пункта которые его (блюдо) четко характеризуют: внешний вид, консистенция, вкус и запах, цвет. Если все четыре пункта отвечают нашим запросам (и что не маловажно технологии приготовления) все тип топ. Но достаточно чему-либо пойти не так и мы тут же морщимся, подзываем официанта и требуем «Жалобную книгу».

Я не хочу сказать, что новый фильм Лурмана похож на испорченный салат «Оливье», но некоторые ингредиенты (правильнее будет сказать составляющие, давайте, пожалуй, отойдем от кулинарной терминологии от греха подальше) лично я могу терпеть, только когда они щедро сдобрены такими вещами как интригующий сюжет и интересный сеттинг. Вот ну не люблю я эпоху «сухого закона». Не люблю когда разницу между богатыми и бедными показывают с нарочитой показухой. Но больше всего я не люблю когда истории о любви намеренно или по неопытности сценариста подаются через рыдания и всхлипывания всех причастных. Вы не подумайте, хороший фильм или книга где на первом месте стоят чувства героев, я ценю выше, чем какой либо другой. И за примером далеко ходить не надо великий фильм «Унесенные ветром» уже почти восемьдесят лет служит своеобразным эталоном.

Прошу понять меня правильно, я не сравниваю эти два фильма. Они абсолютно разные как по контексту, так и по некоему социальному посылу. Однако стоит признать (и сейчас мы всё-таки перейдем непосредственно к творению База Лурмана) когда в искренность чувств ты как зритель не веришь, вся магия кино в купе со спецэффектами, игрой актеров и гениальной работой оператора меркнет и пропадает.

Сюжет довольно не затейлив. Главный герой Ник Кэррауэй (Тоби Магуайр) закончив колледж, прибывает в Нью-Йорк покорять Уолл-стрит. Днем он самозабвенно работает, а вечера коротает в компании своей кузины Дейзи (Кэри Маллиган) и её мужа миллионера Тома (Джоэл Эдгертон). На первый взгляд они кажутся идеальной парой, но довольно быстро выясняется, что Том тот еще ходок и постоянно изменяет жене (несколько забегая наперед вполне можно понять почему).

В то же время Ник знакомится со своим новым соседом импозантным владельцем самого роскошного особняка на Лонг-Айленде Джеем Гэтсби (Леонардо Ди Каприо), который как то даже слишком откровенно набивается Нику в друзья. Зачем богатому и влиятельному Гэтсби это надо выясняется довольно быстро. Он (Гэтсби) уже много лет влюблен в Дейзи, более того они были близки, но то было давно и Джей рассчитывает с помощью нового знакомого как то наладить отношения с… ну видимо любовью всей своей жизни… или как то так.

Кому то эта злая ирония может показаться не к месту. И возможно Вы будете правы. Возможно, и я не был бы столь категоричен, если бы фильм был про то, что я себе нафантазировал, идя на сеанс, и будь в роли Дейзи, какая ни, будь другая актриса. Не могу объяснить, почему, я терпеть не могу Кэри Маллиган еще со времен «Уолл-стрит. Деньги не спят».

Ну а если оценивать не предвзято, то фильм получился идеальным для того что бы вытащить в кино свою девушку. По понятным причинам, скорее всего все ингредиенты, собранные в этом фильме режиссерам придутся подавляющему числу прекрасной половины человечества по вкусу, мужчинам же предстоит помучаться два часа… или неплохо вздремнуть.     

6 травня 2013,  17:26 | Новини фільмів | Автор: SpaceMonkey

Фільм відкриття Канського фестивалю 2013

Кращий фільм року; Подія у світському житті; Найгучніша прем’єра; Свято у світі кіно; Кульмінація розкоші; Парад блиску          

Найкраща роль Леонардо ДіКапріо та Тобі Магуайра

Від режисера «Ромео+Джульєтта»  та «Мулен Руж»

Ікони стилю - Костюми від Prada

Екранізація культового роману Френсіса Фіцджеральда

  • Епоха джазу 
  • Епоха стилю
  • Епоха заборон                    
  • Епоха вседозволеності                                           
  • Епоха пристрасті
  • Епоха контрастів
  • Епоха можливостей
  • Епоха приреченості
  • Історія найвеличнішого кохання ХХ століття
  • Революція моралі

Гроші мають значення…

У ролях: Леонардо ДіКапріо у ролі Джея Гетсбі

  • Лауреат премії «Золотий глобус»
  • Тричі номінант на премію Оскар
  • Один з найдорожчих акторів Голлівуду. Давно не секрет, що він погоджується грати лише в обраних фільмах, таким чином ДіКапріо уособлює знак якості для будь-якого кінопроекту.

Тобі Макгуайр у ролі Ніка Карауея, Кері Маліган у ролі Дейзі Бьюкенен, Елізабет Дебікі у ролі Джордан Бейкер, Джоел Едгартон у ролі Тома Бьюкенена, Айла Фішер у ролі Міртл Уілсон

Від режисера База Лумана

«Якщо ви поставите людей перед дзеркалом, яке скаже їм: ви були пяні від грошей, - то вони не схочуть на нього дивитись. Але, якщо зробити проекцію відображення у новій епосі, то така історія матиме успіх» Баз Луман

Сюжет: 

Він може дозволити собі все, крім неї. Вона володіє усім, включно з ним…

Екранізація культового роману, який приніс всесвітню славу його автору Френсісу Фіцджеральду,  роману, який з середини розкриває секрети епохи розкоші,  джазу, стилю, вседозволеності, епохи, коли  заборони існували лише для того, щоб їх порушувати.

Джей Гетсбі  знає ціну кожної  хвилини життя, сенс якого – насолода. Він витрачає мільйони на вечірки, запрошує  сотні гостей,  дивує і вражає, але мало хто знає його справжнього. Він - багатий, успішний, авантюрний, розумний, розкішний, досвідчений  та закоханий…

Автомобілі, жінки, друзі - не вважаються в його світі дефіцитом. Іронія в тому, що потрібна єдина жінка, яка йому не належить.

Любов з багатолітньою витримкою п’янить ще більше ніж у юності, спалахує новими фарбами і тьмарить розум. Він витратив роки для того, щоб повернути її в своє життя,  і тепер не дозволить їй піти з нього.

Гроші – лише засіб для існування.  Але чого коштує життя, скільки потрібно грошей для того, щоб купити любов,  яка ціна зраді, і зрештою,  яка сума потрібна, щоб повернути минуле?

Дивіться в кінотеатрах України з 16 травня.

31 березня 2013,  18:54 | Оновлення | Автор: redder

Студія Warner Bros. Pictures опублікувала шість нових постерів до нового фільму режисера База Лурмана "Великий Гетсбі". Фільм виходить на екрани 10 травня, а знімаються там Леонардо ДіКапріо, Тобі Магуайр, Кері Малліган, Джоел Едгертон, Айла Фішер, Джейсон Кларк і Амітабх Баччан.

17 березня 2013,  03:49 | Оновлення | Автор: SpaceMonkey

Оновився другий трейлер до багатообіцяючого фільму з Леонадро ДіКапріо і Тобі Магуайром в головних ролях. Трейлери доступні в українській і російській озвучці. Так само додалися й інші промо-матеріали до фільму.

Вишукана і дивно жива історія «шляху вгору» сильного чоловіка, щиро вважав, що досяг вершин влади і багатства автоматично знаходить і щастя. Чоловіка, чия втрата ілюзій була повільною і дуже жорстокою.

В українських та російських кінотеатрах фільм можна буде подивитися з 16 травня.